Kuzey Yıldızı İlk Aşk 19.Bölüm 2. Fragmanı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 19.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yeni bölümü 1 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Aslıhan Güner ve İsmail Demirci gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/2abem

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Kör kurşunların bile engel olamadığı Kuzey- Yıldız aşkı, bu kez ezeli düşmanlıkla sınanmaktadır.

Kuzey, sonunda Yaşar’ın kurşununun hedefi olmuş, yaralanmıştır. Tabi ki bu, deli aşığımızı vazgeçirmeye yetmez. Aksine Kuzey, bu durumu fırsatı çevirmeyi bilmiştir. Yaşar’ın aklına bile gelmeyen, başına gelmiştir.

Kör kurşunların bile engel olamadığı Kuzey- Yıldız aşkı, bu kez ezeli düşmanlıkla sınanmaktadır. Kuzey’in vurulması, Kadıoğlu ve Mollaoğlu’nun küllenmeyen düşmanlığını yeniden ateşlemiş, iki taraf da ambargosunu koymuştur. Bu ambargo yalnız Kuzey’le Yıldız’ı değil, Kamer’le Poyraz’ı da kapsamaktadır. Şeref ve Yaşar, artık tüm aşıkların düşmanıdır.

Aşkına set çekilen yalnızca onlar değildir. Kuzey’in kızları da ağır bir Kuzey ambargosu altındadır. Daha doğrusu Emin ve Osman, Kuzey’in ezici ağırlığının altında can çekişmektedir. Genç aşıklar, ne Kuzey’in hedef tahtası olmaktan ne de aşklarından vazgeçmemektedir.

Hiçbir aşık, kalbinin sesini dinlemekten vazgeçmeyecek; ama bu, engelleri de ortadan kaldırmayacaktır. Kuzey, önüne konan engelleri tek tek kaldırmak yerine toptan kaldırmaya karar verir. Aklına öyle bir şey gelir ki; bu ezeli düşmanlık, sonunda tarih olacaktır.

7 Yorum Var

 1. Dizi aşığı

  31 Ocak 2020 - 16:34

  Böyle diziler arttıkça insanların neşesi yerine geliyor ve yüzler gülüyor tüm oyunculara ve set arkası ekibe teşekkür.

 2. Anonim

  30 Ocak 2020 - 23:38

  Süper Bi dizi cok içten

 3. Beyza

  30 Ocak 2020 - 23:18

  İnşallah bu dizi hiç bitmez

 4. Anonim

  30 Ocak 2020 - 12:25

  Kuzey ve yıldız kavuşun artık

 5. Hoyrat

  30 Ocak 2020 - 00:19

  Fistik gibi bir dizi

  1. Şevval

   31 Ocak 2020 - 10:10

   Artık kavuştu kavuşacak

 6. Sibel

  29 Ocak 2020 - 22:47

  Kavuşsunlar artık kuzey yıldız❤️❤️

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.